Nabízené služby

Transplantace vlasů muži

Transplantace vlasů u mužů i žen je dnes již běžnou záležitostí. Pro muže nebo ženy, které trápí problémy s vypadáváním vlasů je transplantace tím nejlepším možným řešením, jak svůj problém vyřešit. My jsme ryze česká společnost, která má v tomto oboru letité zkušenosti a sami jsme tím osobně prošli. Vydejte se s námi na cestu za Vašimi novými vlasy do prestižních klinik v Istanbulu, kde měníme život mnoha lidem, které tento problém roky trápil.

Transplantace vousů

Transplantace vousů je chirurgický zákrok, který 100% obnovuje nebo posiluje růst vousů na tváři nebo oblastech, kde je růst řídký, či úplně chybí. Díky takové transplantaci můžete trvale vyřešit váš problém s řídkými vousy, nebo stylizací, která vám doteď chyběla. Na naší klinice dokážeme vzhled vašich vousů přizpůsobit vašim představám.

Transplantace vlasů ženy

Většina žen si na svých vlasech zakládá a jejich nadměrné vypadávání je tak může nepříjemně zaskočit a vyděsit. Vypadávání vlasů je naprosto přirozený kontinuální proces, nadměrná ztráta vlasů už nikoli. Za zvýšeným padáním vlasů může stát mnoho příčin, ve větší míře se to děje novorozencům, adolescentům a pochopitelně seniorům,či při hormonálních změnách. Jestliže však nespadáte do žádné z těchto kategorií a vaše kštice začíná povážlivě řídnout, měly byste začít pátrat, proč tomu tak je.

Nejnovější články

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci přímo v centru Prahy

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci a navštivte nás osobně. Sídlíme na Václavském náměstí 3 v centru Prahy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.