Dobrý den,

dovolte abych se představil, moje jméno je Jakub Kraus a jsem zakladatelem společnosti Hair Again. Možná si mě budete pamatovat jako účastníka soutěže Muž roku, kterou se mi v roce 2015 podařilo vyhrát. Zároveň se poměrně dlouhou dobu věnuji zdravé výživě a fitness.

Pokud jste muž nebo žena ve věku mezi 25 - 45 lety, pak ze zkušenosti hodně z vás nejspíš řeší ubývání vlasů. Někdo to má dané geneticky, někomu padají vlasy díky stresu a špatné životosprávě. Každopádně tenhle problém řeší spousta mužů, ale i žen, kterým vlasy vypadaly např. po porodu, nebo je mají zkrátka řídké.


Tady je konkrétně můj příběh. U mě začalo vypadávání vlasů nenápadně kolem mých pětadvaceti let. Nikdo neměl šanci si toho všimnout, nosil jsem trochu delší vlasy a začínající kouty i kolečko vzadu jsem tím celkem jednoduše zakryl. O transplantaci vlasů jsem tehdy vůbec nevěděl, natož abych o ní reálně uvažoval.

Po několika letech už ale byly kouty dost výrazné a buď jsem musel na hlavě s hřebenem a fénem dělat hotové psí kusy, aby nebylo nic vidět, nebo jsem raději vyrážel z domu rovnou v čepici. 

Začínat každé ráno s hořkým pohledem do zrcadla mě opravdu  štvalo. A ve finále ani tak nešlo o možné pohledy ostatních lidí, jako o můj vnitřní pocit. 

Jasně, můžete si říct, že vzhled je jen povrchní záležitost a sebevědomí byste měli zakládat na jiných věcech. Souhlasím s vámi jen do určité míry. Mohl jsem si to říkat stokrát denně, ale úbytek vlasů mi zkrátka psychiku negativně ovlivňoval a jsem si jistý, že tyhle pocity jsou leckomu povědomé, i když to nahlas neřekne. K transplantaci vlasů jsem se rozhodl až po dvou letech od první konzultace. Nakonec mě přesvědčil kamarád, který na zákroku byl a když jsem ho po roce potkal, byl jsem z jeho výsledků úplně nadšený. 

Samozřejmě, že jsem měl na začátku obavy a spoustu otázek. Zvažoval jsem všechna pro a proti. Ale pak u mě zvítězila myšlenka, že vlastně nemám co ztratit a kdyby to nevyšlo, tak už vlasy nadobro oholím a to je vlastně to nejhorší, co se teorericky může stát. 

"Kdybych mohl promluvit k mému mladšímu já, řekl bych mu, ať tak dlouho nečeká a jde do toho hned!"


Po mé zkušenosti a četných dotazech z mého okolí jsem se rozhodl, že tuto skvělou zkušenost zprostředkuji i Vám. Spojil jsem se se svým dlouholetým kamarádem, který žije již řadu let částečně v Istanbulu a estetické služby mezi Českou republikou a Tureckem zajišťuje dlouhodobě na profesionální úrovni.  Díky jeho zkušenostem a kontaktům jsme se spojili s těmi nejlepšími odborníky na transplantaci vlasů v Istanbulu a v této chvíli za sebou máme už dlouhou řadu spokojených klientů, přátel a kamarádů, kteří s námi transplantaci podstoupili. 

Abyste byli v obraze, v Turecku je víc jak 600 klinik, které se transplantací zabývají. Kvalita je velmi různorodá, většina klinik se snaží nalákat zákazníky na cenu, ale výsledek je doslova žalostný. Pokud Vám někdo nabízí doživotní záruku, nebo tu nejnižší cenu na trhu, nemusí to vždy znamenat kvalitu a ve většině případů ani neznamená. Abychom mohli našim klientům poskytnout to nejlepší na trhu v oblasti estetické chirurgie, spolupracujeme napřímo s nejprestižnějšími klinikami v Istanbulu, které fungují dlouhodobě a výsledky jsou zaručené, stejně tak jako celý servis, který Vám poskytujeme.Svěřte se do rukou odborníků, kteří tímto procesem sami prošli, výsledek stojí opravdu za to a doslova Vám změní život. My jsme HAIR AGAIN.BC. Jakub Kraus
CEO Hair Again