Natural Clinic Istanbul & Hair Again

Natural Clinic je přední estetická klinika v Istanbulu, kterou v roce 2009 založil vizionářský podnikatel Buğra Ersin Mürtezaoğlu.

Naším dlouhodobým cílem je zlepšovat životy lidí prostřednictvím transformační lékařské péče, která je založená na servisu té nejvyšší úrovně a především na kvalitě zákroků, které u nás provádí ti nejkvalifikovanější lékaři.

Natural Clinic vznikla v roce 2009, za dobu našeho působení se klinika stala významným jménem v oboru, díky naší práci jsme získali i mnohá prestižní ocenění na evropské úrovni. Týmy vysoce kvalifikovaných lékařů jsou zároveň leadery ve svých oborech, jejich profesionální přístup a odbornost tvoří základní pilíře našich výjimečných výsledků.

Pečlivě sledujeme a zaměřujeme se na nejmodernější technologie v oblasti estetiky, které průběžně zařazujeme do našich procesů. Abychom mohli našim klientům poskytovat tu nejlepší kvalitu a přesnost v prováděných zákrocích, zaměřujeme se na pokrok a neustálé zkvalitňování služeb v oblasti estetické chirurgie. Nabízíme komplexní služby, které zahrnují transplantaci vlasů, vousů, estetiku obličeje, estetiku těla, estetiku prsou, stomatologii a bariatrickou chirurgii. Věříme, že každý člověk si zaslouží tu nejlepší verzi sebe sama, náš individuální přístup, komplexní péče a příjemné prostředí vytváří pro naše klienty příjemný zážitek.

Abychom mohli předávat své nabité zkušenosti dál, vytvořili jsme Natural Academy, uznávanou instituci, která předává znalosti a zkušenosti lékařům a odborníkům z celého světa, čímž zvyšuje standardy lékařské péče po celém světě.

Již od příletu našich klientů do Istanbulu je naší prioritou poskytovat ty nejlepší služby v moderním, bezpečném a uvolněném prostředí. To je také důvod, proč jsme se spojili s Českou společností Hair Again, která to má z hlediska kvality služeb a servisu nastavené stejně jako my. Estetičtí konzultanti a delegáti společnosti Hair Again jsou speciálně vyškolení, aby s vámi uskutečnili vstupní konzultaci a provedli vás pohodlně celým procesem. Hair Again je náš partner a oficiální zástupce pro Českou a Slovenskou republiku. Pokud budete mít jakékoliv přání nebo dotazy, obraťte se na naše konzultanty, kteří s vámi prodiskutují vše ohledně transplantace vlasů nebo vousů a podrobně vám celý proces vysvětlí. Děkujeme za důvěru, budeme se těšit na vaše dotazy a budoucí spolupráci.

Natural Clinic Istanbul & Hair Again.
Natural Academy
Hodnocení kliniky
Webové stránky kliniky

Galerie