Krok 1 Úvodní konzultace

V první fázi s Vámi probereme veškeré záležitosti týkající se Vašeho zdravotního stavu, jestli jste v minulosti prodělali nějaké operace, současná medikace atp. Vše samozřejmě probíhá naprosto diskrétně, ale musíme si být jistí, že od Vás máme veškeré informace, které jsou důležité pro transplantaci jako takovou.

 

Váš současný stav nafotíme a zašleme našemu týmu na partnerskou kliniku do Istanbulu, kde lékař posoudí rozsah celého zákroku a doporučí vhodný postup. Na záladě toho Vám zašleme nabídku, která bude obsahovat balíček služeb, kde bude zahrnuto vše od A-Z.

 

Krok 2 Smlouva

Pokud budete souhlasit s návrhem, balíčkem služeb, sepíše se na základě toho plnohodnotná smlova, kde bude zahrnuto vše, na čem se spolu domluvíme. Po podepsání smluvy se uhradí záloha, která slouží na závazné zajednání termínu transplantace, objednání transportu, letenek a hotelu v předem domluveném termínu.

Krok 3 Odlet do Istanbulu

V této chvíli jste již nějakou dobu v komunikaci s naším realizačním týmem, který s Vámi domluví přesný čas setkání na letišti Václava Havla - Ruzyně, kde Vás předem budeme čekat. Do Istanbulu létáme na týdenní bázi a vždy jen s Turkish Airlines, kteří mají nejlepší servis, na kterém si i my zakládáme. Na palubě letadla Vás čeká 3-chodové menu, plus pití zdarma

 

Náš delegát/ka po příletu, který trvá cca 2-2,5 h, zařídí veškerý transport z letiště na Vámi vybraný hotel, stejně jako bude řídit celý časový rámec všech aktivit spojených s transplantací, odjezdy na kliniku atp. Až se ubytujete, můžete využít wellness, posilovnu, hotelovou restauraci, nebo bar.

 

Krok 4 Vyšetření na klinice

A je tady den D. Ráno před zákrokem, až se nasnídáte, bude vás čekat delegát/ka s transportem na kliniku, kde proběhne plnohodnotné předoperační vyšetření vlasů a pokožky. Ujistíme se, že jste den předtím nepožil nadměrné množství alkoholu, tabákových výrobků atp.

 

Odebere se krev, která mimo jiné slouží také na již zmiňovanou PRP terapii, která Vám bude aplikována po zákroku. Lékař s Vámi za asistence delegáta probere Vaši představu, domluvíte se, kudy přesně povede Vaše nová vlasová linie. Pokud nejste jazykově vybaveni, nemusíte mít obavy, po celou dobu Vám bude asistovat náš delegát a vykomunikuje vše podle Vašich představ.

Krok 5 Transplantace

Po všech absolvovaných vyšetřeních se přesunete na operační sál, kde se seznámíte s týmem, který bude Vaši transplantaci provádět. Poté příjde anesteziolog, který Vám aplikuje lokální anestezii. Jakmile bude anestezie plně fungovat, začne tým odebírat štěpy z tzv. dárcovských míst, které jsou předem určené k výjmutí, druhá fáze je vytvoření kanálků na vsazení nových štěpů a třetí fáze je samotné vsazení štěpů

 

Na sále strávíte dohromady 6-7h dle rozsahu celého zákroku. Po operaci se rána umyje, ošetří a náš delegát/ka Vás odveze na hotel.

 

 

Krok 6 Kontrola před odletem

Další den máte na rekonvalescenci po operaci a je doporučený klid na lůžku, přeci jen se jedná o chirurgický zásah a je třeba dopřát tělu klid. Na hotelu je vše připravené tak, že Vám jídlo doručí přímo na pokoj. Zakládáme si na tom, aby měl klient veškerý komfort, takže pokud bude něco potřeba, naši delegáti Vám jsou vždy k dispozici.

 

V den odletu Vás převezeme opět na kliniku, kde proběhne pooperační kontrola, sundají se obvazy a rána se opatrně omyje. Vysvětlíme Vám vše ohledně následného mytí v dalších týdnech, kdy se bude rána zatahovat. Dostanete veškeré informace ohledně kosmetického balíčku, který máte v ceně. V prvních 14 dnech, kdy se rány po transplantaci hojí, můžete normálně fungovat, ale je důležité nevystavovat se přímému slunci a nadměrné námaze.

Krok 7 Odlet do Prahy

Z kliniky Vás náš řidič a delegát dopraví na letiště, kde se odbavíte, nakoupíte nějaké suvenýry pro rodinu a hurá zpátky domů. Z letiště Vás, pokud budete mít auto zaparkované na námi zprostředkovaném parkovišti, dopravíme přímo na místo a tam se společně rozloučíme.

Krok 8 Kontrola v Česku

Po pár týdnech od zákroku proběhne kontrola našim specialistou, který určí, zda je vše v pořádku a vše probíhá tak, jak má. Kontroly budou probíhat pravidelně v celém procesu, kdy společně nastavíme postup, kterým dojdete k tomu nejlepšímu výsledku.

 

Náš servis je nastavený tak, že jsme s Vámi po celou dobu v kontaktu a řešíme s Vámi veškeré otázky a přání. Např. Vám v našem salonu zařídíme PRP terapii, doporučíme další kosmetiku atp. 

 

Pokud se rozhodujete o transplantaci, neváhejte nás kontaktovat a vše spolu důkladně probereme.