Jakub Kraus (34 let)

Můj příběh mnozí znají. Na základě toho, jak to mně samotnému změnilo život, rozhodl jsem se, že transplantaci vlasů přiblížím všem chlapům i ženám, kteří tento problém dlouhodobě řeší. Hair Again je společnost, která pracuje s těmi nejlepšími v oboru a za to ručíme. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci a dozvíte se víc. My jsme Hair Again.

Jana K. (32 let)

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za zprostředkování transplantace. Sice jsem čekala 7 měsíců, než vlasy vyrostly, ale čekání se vyplatilo. Je to fakt super!

Hana L. (41 let)

Na Hair Again jsem narazila skrze kamarádku, která s nimi byla na zákroku. Problém s úbytkem vlasů jsem řešila dlouho, ale bezvýsledně. Chtěla bych moc poděkovat panu Jiřímu a Jakubovi, za jejich férový přístup a profesionální servis, doporučuji všem, jsem moc spokojená.

Štefan F. (34 let)

V minulosti jsem dělal modela, ale když mi zepředu zmizely vlasy, tak už se to nedalo. Transplantaci jsem podstoupil v lednu 2022 a byl to nejlepší rozhodnutí. Znovu se chodím stříhat a vlasy rostou jako dřív, je neuvěřitelný kam se to posunulo. Moje sebevědomí je zpátky a každým kdo tohle řeší to doporučuju. Služby Hair Again a speciálně delegátku Zuzku hodnotím 10/10, za mě naprostá spokojenost.

Otto P. (47 let)

Transplantace je paráda, ale dávejte pozor, kdo co nabízí, nízká cena vždycky neznamená dobrý výsledek a já jsem rád, že jsem nakonec letěl s lidmi, kteří v tom mají nějaký ty zkušenosti. Jsem spokojený, poradili mi jak se o vlasy dál starat a funguje to velmi dobře. Díky za to.

Patrik S. (28 let)

Kouty jsem měl snad už od 17, máme to v rodině. K transplantaci jsem se rozhodl prakticky hned jak jsem uviděl Jakuba Krause a jeho progres, vše mi vysvětlili a v Istanbulu jsem měl veškerý servis i s překladem od delegátky. Palec nahoru, děláte to dobře. Přeju hodně štěstí a spoustu spokojených zákazníků, já jsem jedním z nich.

Jiří M. (41 let)

Pánové, jestli s tím váháte, tak už neváhejte, jsem chodícím důkazem, že to funguje :) Nemám rád nějaký proslovy, ale H.A. musím pochválit, o nic jsem se nemusel starat a tak to mám rád, super přístup, díky J.Z.

Josef S. (52 let)

Řešit jsem to dlouhou, ale moje sebevědomí je konečně zpátky. Nevím jestli to sami znáte, ale dokud jsem nějaké ty vlasy měl, různě jsem je přehazoval až nakonec nebylo co. Dnes se můžu zase učesat a vypadám zase jako normální člověk. Nechci se dotknout těch, co nosí svoji pleš hrdě, ale já nejsem ten případ. Díky společnosti Hair Again za veškerý jejich servis, rada a to, že mně byli k dispozici prakticky vždy když jsem potřeboval. Za chvilku to chci absolvovat znovu a vlasy si ještě doplnit. Ještě jednou díky, Josef.