Je transplantace vlasů bolestivá?

Transplantace vlasů probíhá v lokální anestezii, pacient tedy nic necítí a zároveň je při vědomí. Po zákroku pacient dostane léky na tlumení bolesti, které si může vzít v případě potřeby.

Jak dlouhý je pobyt v Turecku?

Cesta do Turecka, včetně samotného zákroku, je na 3 dny. O celém průběhu se můžete dočíst v naší sekci Průběh.

Kolik stojí transplantace vlasů?

U můžu se cena pohybuje od 60 do 95 tisíc. U žen do 115 tisíc. Vše je individuální a cenu nastavujeme přímo podle vašich realných potřeb. Více informací v naší sekci ceník.

Jaký je rozdíl mezi transplantací vlasů v Turecku a Česku?

První a velmi výrazný rozdíl je cena. V Turecku vás transplantace vlasů výjde značně levněji. Navíc se v Turecku specificky zaměřují právě na vlasovou problematiku a další estetické zákroky. Turečtí lékaři mají tedy mnohem větší zkušenosti. V neposlední řadě je dobré zmínit špičkové vlasové kliniky, které se v Turecku nachází, a se kterými v Hair again spolupracujeme. 

Kde probíhá transplantace vlasů?

Transplantace vlasů probíhá ve špičkových, specializovaných a ověřených klinikách v Istanbulu.

Co když neumím anglicky?

Zde vás hned uklidníme z vašich obav. Po celou dobu vašeho pobytu Vám totiž bude přítomen náš vyškolený český delegát, který Vám s komunikací na klinice, ale i mimo ni, pomůže.

Budu mít po zákroku jizvy?

Během operace se využívají nejmodernější metody DHI a FUE. Tyto metody žádné viditelné jizvy nezanechávají

Jak bude vypadat zadní část hlavy, ze které budou odebrány štěpy?

Oblast, ze které byly odebrány štěpy při transplantaci (donorská oblast - zadní část hlavy) bude zhruba do 2 týdnů od zákroku zcela zahojená

Jaké jsou podmínky pro transplantaci vlasů?

Jsou zde situace, kdy není transplantace vlasů vhodná. Například při kožním onemocnění, anebo když jsou Vaše vlasy velmi slabé a řídké na temeni hlavy. Doporučujeme objednat se na BEZPLATNOU KONZULTACI, kdy probereme, jestli je pro Vás tento zákrok vhodný.

Jaký je rozdíl mezi metodami DHI a FUE?

Hlavní rozdíl mezi metodou DHI a FUE je způsob, jakým jsou do příjmové oblasti odebrané vlasové štěpy vsazovány. U metody DHI se odebrané vlasové štepy implantují přímo do pokožky nástrojem Choi Pen bez tvorby kanálků. Metoda FUE vlasové štěpy vkládá do vytvořených kanálků skalpelem Sapphire Pen. 

Mám lupy, mohu jít na transplantaci?

Pokud se jedná o klasické lupy, nikoliv kožní onemocnění, jako je atopická dermatitita či jiné závažné onemocnění, transplantaci podstoupit určitě můžete. 

Jsem žena, mohu podstoupit transplantaci?

Ano! Transplantace je vhodná také pro ženy. Zde je ovšem důležité zjistit příčinu, proč vlasy vypadávají/vypadaly. Doporučujeme si nejdříve zajít na krevní testy a objednat se na naši bezplatnou konzultaci

Budu muset po transplantaci užívat celoživotně léky?

Ne, s transplantací vlasů není spojena žádná doživotní medikace.

Do kolikati let mohu transplantaci podstoupit?

Zde se jedná o velmi individuální problematiku. Vše záleží na stavu dárcovské oblasti. Tj. zdali máte stále vhodnou dárcovskou obvlast, ze které Vám budou odebrány štěpy pro transplantaci. Transplantaci vlasů můžete klidně podstoupit, ikdyž Vám bude více než 50 let, pokud budete mít vhodnou již zmíněnou dárcovskou oblast